Baner

System Zarządzania Budżetem Jednostek Samorządu Terytorialnego

poniedziałek 2021-01-04 14:40 - support
Dostępna jest nowa wersja systemu BeSTi@ oznaczona numerem 6.003.02.03
Dostępna jest nowa wersja systemu BeSTi@ oznaczona numerem 6.003.02.03. System można zaktualizować za pomocą uaktualnienia, do którego link znajduje się w Menu 'Pobieranie'. Patch jest kompatybilny z wszystkimi poprzednimi wersjami systemu. Przed dokonaniem aktualizacji za pomocą pliku instalacyjnego, należy koniecznie zamknąć system BeSTi@. Następnie należy uruchomić plik instalacyjny. Domyślnie aktualizacja zostanie zainstalowana w katalogu "C:\Program Files\Bestia". Jeśli system został zainstalowany w innym folderze, to należy podać odpowiednią ścieżkę do systemu BeSTi@. Zmiany: 1. Poprawiono błąd uniemożliwiający dodanie okresu sprawozdawczego
poniedziałek 2021-01-04 13:23 - support
Dodanie okresu sprawozdawczego Grudzień MF w SJO BeSTii – informacja
Szanowni Państwo, informujemy, że w aktualnej wersji programu (6.003.01.03) pojawił się błąd skutkujący brakiem możliwości dodania okresu sprawozdawczego, jakim jest Grudzień MF. Problem zostanie poprawiony możliwie jak najszybciej, poprzez aktualizację programu, zaplanowaną na dzisiaj. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienie.
środa 2020-12-09 19:17 - support
Procedura odblokowania użytkownika w SJO BeSTii.
W przypadku, gdy przy próbie logowania do systemu SJO BeSTi@ wyświetla się komunikat Użytkownik jest obecnie zalogowany na innej stacji, spróbuj za chwilę lub skontaktuj się z administratorem należy wykonać następujące czynności:

1. Po uruchomieniu programu zalogować się używając konta Administratora. Dane do logowania znajdują się w instrukcji administratora w sekcji "2.8. Pierwszy użytkownik", instrukcja dostępna jest tutaj.

2. Rozwinąć kategorię Blokady, która znajduje się na drzewku kategorii w górnej lewej części ekranu.

3. Kliknąć lewym przyciskiem myszki na kategorię Blokady logowań.

4. W głównym (środkowym) oknie systemu wyświetli się lista zablokowanych użytkowników.

5. Kliknąć lewym przyciskiem myszki na użytkowniku, którego chcemy odblokować.

6. Kliknąć lewym przyciskiem myszki na przycisk Usuń w dolnej części ekranu.

7. Po wykonaniu tych czynności należy zamknąć system SJO BeSTi@, a następnie uruchomić ponownie i zalogować się używając konta użytkownika, który został odblokowany.

piątek 2020-11-27 17:39 - support
Powitanie
Szanowni Państwo, witamy na portalu serwisowym programów BeSTi@ i SJO BeSTi@ w jego odświeżonej odsłonie. Jednocześnie mamy nadzieję, że nowy układ oraz szata graficzna zwiększą dla Państwa komfort użytkowania strony.